Відео про бренд
(54 сек.)
0

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

Подарунковий сертифікат Pierre Cardin - це не тільки стильний і безпрограшний подарунок, але справжній прояв уваги і турботи у ваших близьких. Адже сильні і впевнені в собі чоловіки цінують свободу вибору.

Доступні подарункові сертифікати номіналом: 3000грн, 5000грн, 10000грн та 20000грн. Кожен сертифікат - упакований в фірмову коробочку з унікальним дизайном.

Замовити сертифікат

Дарувати подарунки завжди приємно, головне знати що дарувати! Купуючи сертифікат в нашому магазині Pierre Cardin ви даруєте адресату доступ до величезного асортименту якісних і ексклюзивних речей.

ПРО СЕРТИФІКАТ

Зовнішній вигляд і упаковка

Подарунковий сертифікат Pierre Cardin - це вишуканий подарунок в елегантній упаковці. Подарунковий сертифікат являє собою пластикову карту золотистого кольору з нанесенням логотипу магазину на лицьовій стороні картки, порядкового номера карти. Кожна карта індивідуально упакована у фірмовий конверт Pierre Cardin зі спеціального дизайнерського картону.

Номінал

Подарунковий сертифікат Pierre Cardin випускається номіналом від 500 грн. При використанні подарункового сертифіката, покупка здійснюється з урахуванням усіх знижок і програм лояльності.

Широкий асортимент

1000+ моделей товарів в Україні, на відміну від асортиментів інших магазинів.

Краща якість

1й офіційний представник Pier Cardin, тому гарантовано тільки найкращу якість від виробника.

Економія часу

Виникли питання чи потрібна консультація стиліста? Зробіть замовлення дзвінка, і ми вам передзвонимо!

Гарантія та повернення

Гарантія 6 місяців, повернення та обмін товару, якщо не відповідає якості або розміру.

Правила діЇ

Сертифікат дійсний протягом року з моменту покупки.

Правила використання

Подарунковий сертифікат Pierre Cardin не є іменним і погашається на пред'явника. Продавець не перевіряє правомірність придбання товару шляхом погашення Подарункового сертифіката Pierre Cardin та наявність у власника подарункового сертифіката є підставою надання дисконту на придбання товару в сумі, що дорівнює номіналу пред'явленого подарункового сертифіката.

Гарантії

Компанія гарантує надання знижки по подарунковому сертифікату рівний вказаного номіналу. Подарунковий сертифікат працює за принципом «гроші» для всіх товарів.

Примітка

У разі якщо сума покупок більше номіналу сертифіката, клієнт доплачує різницю. Якщо сума покупки менше номіналу сертифіката, то різниця не повертається.

Заявка на сертифікат

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.