Відео про бренд
(54 сек.)
0
Правова інформація
Прокрутити вниз

Визначення

Товар - об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений в цивільному обороті і представлений до продажу в інтернет-магазині bi.ua (далі - Інтернет-магазин), шляхом розміщення в відповідному розділі Інтернет-магазину.

Сайт інтернет-магазину (далі - Сайт).

Замовлення - оформлений запит Покупця на купівлю Товарів, обраних в Інтернет-магазині, відправлений за допомогою мережі Інтернет та / або повідомлений Покупцем Продавцю за телефонами.

Покупець - фізична особа, що уклала договір купівлі-продажу Товару шляхом оформлення Замовлення та отримання підтвердження про оформленні Замовлення від продавця.

Читати більше

Загальні положення

Ці «Правила продажу товарів в Інтернет-магазині» (далі - «Правила») визначають порядок купівлі-продажу Товарів через Інтернет-магазин, і відповідно до Цивільного Кодексу України є офіційною публічною офертою (продавця), адресованій фізичним особам (Покупцям), при спільному згадуванні також іменовані «Сторони», а окремо - «Сторона».

Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право - і дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання договору купівлі-продажу.

До відносин між Продавцем і Покупцем застосовуються положення Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про електронну комерцію», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833), Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (затверджено наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року № 104), Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями (затверджені наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 № 103) і інших діючих в Україні нормативно-правових актів.

Продавець залишає за собою право вносити зміни в ці Правила, без будь-якого попередження. Зміни вступають в силу з моменту їх опублікування на даному сайті.

Права і обов'язки Сторін, викладені в чинній версії Правил, є істотними умовами відповідних договорів купівлі-продажу між продавцем і Покупцями.

Діюча версія Правил розміщена на сайті Інтернет-магазину.

Читати більше

Оформлення Замовлення

Сторони домовляються, що Замовлення на конкретні товари вважається укладеним і набирає чинності з моменту відправки Продавцем листа електронною поштою за адресою, вказаною Покупцем, в якому Продавець підтверджує, що замовлення покупця прийнято, і замовлені товари будуть відправлені Покупцеві. З цього моменту Покупець зобов'язується прийняти замовлені і доставлені товари і заплатити за них узгоджену суму, якщо вона ще не була оплачена.

Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем по телефону, в тому числі дату і час доставки товару. Дата і час доставки залежать від регіону доставки, кількості товару і часу, необхідного на обробку Замовлення.

Покупець несе відповідальність за точність і правильність інформації, що надається при реєстрації. Обробка наданих Покупцем даних здійснюється з метою укладення договору купівлі-продажу товару та його належного виконання Продавцем.

Читати більше