Рекомендуємо для тебе
Як одягатися, щоб виглядати вищим
Чоловіки зазвичай набагато простіше, ніж жінки, ставляться до таких нюансів одягу, як відтінок кольору або правильна назва. Те, що для жінок кораловий, кармінний, червоний або кіновар – для чоловіків просто червоний. Так само мало хто з чоловіків замислюється, у чому різниця між светром, джемпером та пуловером. Для когось незнання таких тонкощів нічого не змінює. Але, якщо спосіб життя зобов'язує вас дотримуватися дрес-коду, виглядати згідно ситуації і стильно, то наша стаття може виявитися корисною.
Отже, светр, джемпер та пуловер. Спільного у цих плечових виробів достатньо: вони виготовлені з в'язаного або трикотажного полотна, мають довгий рукав і надягаються через голову. А тепер давайте розбиратися, у чому їх відмінності, що, як і куди носити.
Визначальна деталь – високий, понад 5 см, комір, що облягає шию. Теплі светри в'яжуть із вовняних, змішаних чи бавовняних ниток. Дешеві варіанти із синтетичних волокон розглядати не будемо.
Найбільш дорогими та теплими вважаються светри з альпаки та кашеміру, на другому місці чиста або з добавками шерсть. Такі речі чудово зігрівають і красиво виглядають, але вимагають дбайливого прання із суворим дотриманням температури води.
Бавовняні светри підійдуть для міжсезоння або прохолодного літнього вечора.
Водолазка – теж светр, облягаючого фасону, пошитий із трикотажного полотна.
Светри бувають великої рельєфної в'язки, гладкими, з кольоровими або об'ємними візерунками. Як нижній шар під светр можна одягнути футболку або тонкий лонгслів.
Пуловери з бавовни, льону чи змішаної пряжі – гарний варіант для літа, можна поєднувати їх із легкими брюками чи шортами класичного крою.
Підібрати за розміром в'язані вироби досить просто:
І насамкінець кілька слів про те, як доглядати за светрами, щоб вони носилися довго і зберігали привабливий вигляд. Будь-які види плечових виробів не можна вішати на плічка, їх слід зберігати акуратно складеними на полиці. Прати в'язані речі слід якомога рідше, тому намагайтеся уникати появи плям. Неможливо уникнути появи катишків на в'язаному полотні, але використання спеціальних миючих засобів та ополіскувачів мінімізує їх кількість. А ті, що з'явилися, можна прибрати спеціальною машинкою.