Рекомендуємо для тебе
Складаємо базовий чоловічий гардероб
У жіночому гардеробі шарф міцно закріпився ще в кінці XIX століття. Свою популярність він отримав завдяки тому, що шарф не тільки захищає від холоду, але і прекрасно доповнює практично будь-який образ. А ось чоловіки відносно недавно стали використовувати шарфи в повсякденності, але вони вже стали одними з найбільш важливих елементів гардероба.
Класичний. Це звичні всім лаконічні шарфи середньої довжини. Зазвичай вони мають спокійний, однотонний відтінок або непомітний принт (клітка, смужка). Класичний шарф відмінно підійде до образу в будь-якому стилі, головне правильно підібрати колір і матеріал.
Хомут. Або, як його ще називають - снуд. Хомут це шарф без кінців і отримав широку популярність серед представників молоді. Його можна обернути навколо шиї або просто накинути поверх пальто або куртки.
Літній. Тонкі чоловічі шарфи не захищають від холоду, а використовуються в якості стильного аксесуара. Крім цього, вони захищають шкіру від палючого сонця і попадання пилу. Найчастіше така модель виконана з натурального шовку, бавовни або льону. Вона відмінно доповнить як діловий, так і кежуал образ.
Спортивний. Такий шарф користується попитом серед професійних спортсменів, а також любителів активного зимового відпочинку. Виробники виготовляють спортивні шарфи з особливого поєднання матеріалів, які забезпечують морозостійкість. Специфічна кругла форма шарфа забезпечує високий комфорт і безпеку: він не обвивається навколо шиї, не плутається і не затягується. Все це зводить до мінімуму ризик травм при заняттях спортом.
Стиль. Перш за все, потрібно визначитися зі стилем аксесуара і зрозуміти з яким одягом Ви плануєте його носити.
Колір і принт. Шарф грає важливу роль в образі, це перше, що кидається в очі, тому до вибору забарвлення і малюнка потрібно підійти серйозно. Сірий і синій є класичними кольорами шарфа, з ними образ не стане оригінальним, але залишиться елегантним. А ось від чорного шарфа стилісти рекомендують відмовитися - він може додати віку.
Матеріал. Найтеплішим є шарф з натуральної вовни, якщо немає алергічних реакцій, то він ідеально підійде для зими. Тонкий шарф з натурального шовку завжди виглядає стильно, але його краще носити в теплу пору року або в приміщенні. Одним з найпопулярніших матеріалів для шарфа також є бавовна. А якщо не бентежать речі, які легко мнуться, то можна вибрати натуральний льон.
Звичайно, можна заощадити і вибрати аксесуар зі штучної тканини, зовні він може виглядати не гірше. Однак на дотик такий шарф буде неприємним для шкіри, доставляти дискомфорт, роздратування, а також його експлуатаційний термін буде в рази менше.
Кашемірові і вовняні шарфи добре поєднуються зі строгими речами і доповнюють будь-який класичний образ.
Шарф можна просто накинути поверх пальто або крутки: незважаючи на простоту такого прийому, образ вийде дуже гармонійним. Головне - вибрати шарф іншого кольору ніж пальто, щоб зберегти асиметрію комплекту.
Також можна носити шарф з курткою, зробивши з аксесуара петлю, відмінним доповненням до такого поєднання стане капелюх або інший головний убір.
А тонкий шарф з натурального шовку допускається носити під легке пальто, піджак або блейзер.